Fotoliu, Atelier del Sofa, 752EST1716, Lemn de carpen;PAL, Alb
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684284146214
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Fotoliu
Tesatura: Poliester (Boucle Texture)
Picioare din lemn
Easy-Clean
30 DNS Sponge
Inaltime sezut: 20 cm
Latime: 100 cm Inaltime: 85 cm Adancime: 90 cm
Inaltime cotiera: 66 cm
Inaltimea piciorului: 6 cm
Greutate maxima suportata: 90 kg
Caracteristici
| Dimensiuni | 100x85x90 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 100 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Greutate | 35 kg |
| Material | Lemn de carpen; PAL |
| Culoare | Alb |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Cu brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Fotoliu |
| Imprimeu | Uni |