Canapea 3 locuri, Atelier del Sofa, 752EST1107, Lemn de carpen;PAL, Alb
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684284144913
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Canapea 3 locuri
Tesatura: Poliester (Boucle Texture)
Picioare din lemn
Easy-Clean
Portable Back Cushion
30 DNS Sponge
Inaltime sezut: 20 cm
Doua perne decorative incluse.
Latime: 220 cm Inaltime: 80 cm Adancime: 90 cm
Latime sezut: 185 cm
Inaltime sezut: 50 cm
Adancime sezut: 65 cm
Inaltime cotiera: 66 cm
Inaltimea piciorului: 6 cm
Greutate maxima suportata: 240 kg
Caracteristici
| Dimensiuni | 220x80x90 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 220 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Greutate | 65 kg |
| Material | Lemn de carpen; PAL |
| Culoare | Alb |
| Numar locuri | 3 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |