Fotoliu 2 in 1, B2 Moss Plus, Homla, 70x95 cm, lemn/catifea, gri
În stoc furnizor • Brand Homla • Cod 5904183890050
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
740 Lei
Solicită mai multe informații
Caracteristici
| Dimensiuni | 70x95 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Înălțime | 95 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Gri |
| Material tapiterie | Catifea |
| Tip | Cu brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Fotoliu |
| Imprimeu | Uni |
| Stil | Modern |