Fotoliu 2 in 1, B2 Moss Plus, Homla, 70x95 cm, lemn/catifea, bej
Stoc epuizat • Brand Homla • Cod 5904183890043
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Caracteristici
| Dimensiuni | 70x95 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Înălțime | 95 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Bej |
| Material tapiterie | Catifea |
| Tip | Cu brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Fotoliu |
| Imprimeu | Uni |
| Stil | Modern |