Dulap pentru haine cu oglinda ELTAP, Emerio III, 180x60x204 cm, PAL, stejar
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496619390
Livrare curier - 129 Lei (46-48 zile) Comanzi azi și primești produsul: Luni 18.05 - Miercuri 20.05
Variante disponibile
2.805 Lei
Produsul necesita asamblare.
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x60x204 cm |
| Lungime | 180 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 204 cm |
| Greutate | 150 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Stejar |
| Tip produs | Dulap |
| Stil | Modern |