Dulap pentru haine cu oglinda ELTAP, Emerio II, 120x60x204 cm, PAL, stejar
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496619383
Livrare curier - 129 Lei (46-48 zile) Comanzi azi și primești produsul: Luni 18.05 - Miercuri 20.05
Variante disponibile
2.109 Lei
Produsul necesita asamblare.
Caracteristici
| Dimensiuni | 120x60x204 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 204 cm |
| Greutate | 119.5 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Stejar |
| Tip produs | Dulap |
| Stil | Modern |