Dulap multifunctional, Hanah Home, Berry, 62x85x35 cm, Sonomo / Alb
În stoc furnizor • Brand Estella • Cod 8684283684618
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
394 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap multifunctional
Grosime: 18 mm
Latime: 62 cm Inaltime: 85 cm Adancime: 35 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 62x85x35 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Lățime | 62 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Sonomo; Alb |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |