Birou, Hanah Home, Berry, 100x75x60 cm, Stejar safir / negru
Stoc epuizat • Brand Elegance • Cod 8684283801589
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Birou
Grosime: 18 mm
Latime: 100 cm Inaltime: 75 cm Adancime: 60 cm
Picioare din metal
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 100x75x60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 100 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro; Negru |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Birou |