Cuier Wave, Decortie, 64x4x79 cm, bej
În stoc furnizor • Brand Decortie • Cod 8681875273953
Livrare curier - gratuit (31-33 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
228 Lei
Caracteristici
| Lungime | 64 cm |
| Lățime | 4 cm |
| Înălțime | 79 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Bej |
| Grosime | 18 mm |
| Tip produs | Cuier |
| Stil | Modern |