Cuier Wave, Decortie, 64x4x79 cm, alb
În stoc furnizor • Brand Decortie • Cod 8681875273946
Livrare curier - 29 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 22.04 - Vineri 24.04
Culori disponibile
228 Lei
Caracteristici
| Lungime | 64 cm |
| Lățime | 4 cm |
| Înălțime | 79 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Grosime | 18 mm |
| Tip produs | Cuier |
| Stil | Modern |