Covor, 00022A, 90x150 cm, Natural
Stoc epuizat • Brand Elliott • Cod 8683342228275
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Covor (90 x 150)
2200 g/m²
Tesut manual
Fara fir
Marime: 90 x 150 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x150 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Material | Iuta |
| Culoare | Natural |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
| Caracteristici cheie | Subtire |
| Lungime fir | Tesatura plata |