Covor, 00022A, 160x240 cm, Natural
Stoc epuizat • Brand Elliott • Cod 8683342228299
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Covor (160 x 240)
2200 g/m²
Tesut manual
Fara fir
Marime: 160 x 240 cm
Grosime: 6 mm
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x240 cm |
| Lungime | 240 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Material | Iuta |
| Culoare | Natural |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
| Caracteristici cheie | Subtire |
| Lungime fir | Tesatura plata |