Corp biblioteca, Hanah Home, Icardi, 90x171.9x24.6 cm, Pin Atlantic / Antracit
În stoc furnizor • Brand Puqa Design • Cod 8683743842667
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
677 Lei
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 18 mm
Latime: 90 cm Inaltime: 171,9 cm Adancime: 24,6 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x171.9x24.6 cm |
| Lungime | 24.6 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 171.9 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro; Antracit |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |