Corp biblioteca, Hanah Home, Icardi, 90x171.9x24.6 cm, Alb / Antracit
Stoc epuizat • Brand Puqa Design • Cod 8683743842674
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 18 mm
Latime: 90 cm Inaltime: 171,9 cm Adancime: 24,6 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x171.9x24.6 cm |
| Lungime | 24.6 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 171.9 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb; Antracit |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |