Corp biblioteca, Hanah Home, Carmen, 63x153.6x24 cm, Alb/Maro
În stoc furnizor • Brand Zena Home • Cod 8683743959907
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
950 Lei
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 18 mm
Latime: 63 cm Inaltime: 153,6 cm Adancime: 24 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 63x153.6x24 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Lățime | 63 cm |
| Înălțime | 153.6 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb; Maro |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |