Biblioteca Carmen, Ametti, 80 x 25.6 x 160 cm, oak/negru
Stoc epuizat • Brand Arnetti • Cod 8681875705515
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 80 cm |
| Lățime | 25.6 cm |
| Înălțime | 160 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Oak/Negru |
| Grosime | 18 mm |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |