Consola, Hanah Home, Arista, 180x75x44.5 cm, PAL, Alb/Pin Atlantic
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684283111930
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
1.202 Lei
Solicită mai multe informații
Consola
Grosime: 18 mm
Latime: 180 cm Inaltime: 75 cm Adancime: 44,5 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x75x44.5 cm |
| Lungime | 44.5 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Greutate | 56.4 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb; Maro |
| Tip produs | Consola |