Consola, Hanah Home, Arista, 180x75x44.5 cm, Antracit / Pin Atlantic
Ultima bucată • Brand Lorena • Cod 8684283111947
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
807 Lei
Solicită mai multe informații
Consola
Grosime: 18 mm
Latime: 180 cm Inaltime: 75 cm Adancime: 44,5 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x75x44.5 cm |
| Lungime | 44.5 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit; Maro |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Consola |