Canapea 3 locuri, Atelier del Sofa, 825BLC2882, Gri deschis
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684282318170
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Canapea 3 locuri
Tesatura: Poliester (Material texturat Chenille)
Latime: 235 cm Inaltime: 77 cm Adancime: 82 cm
Latime (Fără brațe): 195 cm
Inaltime picior: 20 cm (6 piese)
Inaltime sezut: 42 cm
Adancime sezut: 61 cm
Înălțimea spătarului scaunului: 36 cm
Grosimea brațului: 20 cm
Inaltime brat (Inclusiv picioarele): 65 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 235x77x82 cm |
| Lungime | 235 cm |
| Lățime | 82 cm |
| Înălțime | 77 cm |
| Greutate | 47.5 kg |
| Material | Lemn de fag |
| Culoare | Gri deschis |
| Numar locuri | 3 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |