Canapea 2 locuri, Atelier del Sofa, 825BLC2881, Gri deschis
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684282318163
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Canapea 2 locuri
Tesatura: Poliester (Material texturat Chenille)
Latime: 171 cm Inaltime: 77 cm Adancime: 82 cm
Latime (Fără brațe): 130 cm
Inaltime picior: 20 cm (5 bucăți)
Inaltime sezut: 42 cm
Adancime sezut: 61 cm
Înălțimea spătarului scaunului: 36 cm
Grosimea brațului: 20 cm
Inaltime brat (Inclusiv picioarele): 65 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 171x77x82 cm |
| Lungime | 171 cm |
| Lățime | 82 cm |
| Înălțime | 77 cm |
| Greutate | 34.2 kg |
| Material | Lemn de fag |
| Culoare | Gri deschis |
| Numar locuri | 2 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |