Tava decorativa Acacia, Homla, 25x18x2 cm, lemn, natur
Stoc epuizat • Brand Homla • Cod 5904183852942
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Caracteristici
| Dimensiuni | 25x18x2 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 18 cm |
| Înălțime | 2 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Natur |
| Tip produs | Decoratiune |
| Stil | Modern |