Taburet gonflabil, Ottoman Rihanna, Bizzotto, 53 cm, bej
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836213708
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Este impermeabil
Caracteristici
| Înălțime | 23 cm |
| Diametru | 53 cm |
| Greutate | 0.85 kg |
| Material | Poliester |
| Culoare | Bej |
| Material produs | Poliester |
| Tip produs | Fotolii si Taburete |
| Stil | Modern |