Taburet cu spatiu de depozitare si tava servire Zoya, Bizzotto, Ø 39 x 42.5 cm, poliester Boucle, gri
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836482272
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mentiuni:
Cadru din MDF si placaj.
Tava din lemn de frasin.
Tapiterie din poliester cu efect "Boucle".
Necesita asamblarea picioarelor.
Design multifunctional: Datorita sezutului reversibil, taburetul poate fi folosit si ca masuta de servire.
Caracteristici
| Înălțime | 42.5 cm |
| Diametru | 39 cm |
| Greutate | 3.66 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Gri |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fix |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Taburet |
| Imprimeu | Uni |
| Stil | Scandinav |