Taburet, Atelier del Sofa, 825BLC5225, Tesatura Chenille, Verde
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684283436316
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Taburet
Latime: 95 cm Inaltime: 43 cm Adancime: 95 cm
Dimensiunea patului: Latime: 190 cm Adancime: 95 cm
28 DNS Spumă moale pentru șezut
Nu sunt incluse perne
Prietenos cu mediul
Caracteristici
| Dimensiuni | 95x43x95 cm |
| Lungime | 95 cm |
| Lățime | 190 cm |
| Înălțime | 43 cm |
| Greutate | 12 kg |
| Material | Tesatura Chenille |
| Culoare | Verde |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fix |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Taburet |
| Imprimeu | Uni |