Taburet, Atelier del Sofa, 591GRC1114, Muștar / Antracit
Ultima bucată • Brand Grace • Cod 8681875922967
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
674 Lei
Solicită mai multe informații
Taburet
Tesatura: Piele ecologica
32 Spumă DNS pentru sezut
Latime: 92 cm Inaltime: 44 cm Adancime: 46 cm
Tesatura usor de curatat
Picioare din metal
Inaltimea piciorului: 32,5 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 92x44x46 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Lățime | 92 cm |
| Înălțime | 44 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Galben mustar; Antracit |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fix |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Taburet |
| Imprimeu | Uni |