Set pahare pentru ceai, Hermia, 127RKL1211, Auriu
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284129774
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
92 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare pentru ceai (6 piese)
Marime: 6,6 x 6,6 x 7,7 cm / 120 ml (6 piese)
Caracteristici
| Lungime | 6.6 cm |
| Lățime | 6.6 cm |
| Înălțime | 7.7 cm |
| Greutate | 0.61 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Auriu |
| Numar bucati/set | 6 piese |
| Tip produs | Set |