Set pahare, Hermia, 127RKL1180, Verde
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284129460
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
94 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare (4 piese)
Marime: 8,5 x 8,5 x 12 cm / 395 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 8.5 cm |
| Lățime | 8.5 cm |
| Înălțime | 12 cm |
| Greutate | 1.07 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Verde |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |