Set pahare, Hermia, 127RKL1158, Chihlimbar
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284129248
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
89 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare (4 piese)
Marime: 7,8 x 7,8 x 14,8 cm / 470 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 7.8 cm |
| Lățime | 7.8 cm |
| Înălțime | 14.8 cm |
| Greutate | 1.09 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Chihlimbar |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |