Set pahare, Hermia, 127RKL1144, Rosu
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284129101
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
96 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare (4 piese)
Marime: 8,1 x 8,1 x 10,2 cm / 350 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 8.1 cm |
| Lățime | 8.1 cm |
| Înălțime | 10.2 cm |
| Greutate | 0.67 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Rosu |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |