Set organizatoare frigider, Hermia, 964FRM3434, Dimensiune: 10,5 x 21,5 x 6,5 cm / 1000 ml (4 bucăți) , Gri
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283501229
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
114 Lei
Solicită mai multe informații
Set organizatoare frigider (12 piese)
Marime: 10,8 x 10,8 x 8,8 cm / 550 ml (4 piese)
Marime: 10,5 x 21,5 x 6,5 cm / 1000 ml (4 piese)
Marime: 22 x 22 x 5,5 cm / 2 L (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 10.8 cm |
| Lățime | 10.8 cm |
| Înălțime | 8.8 cm |
| Greutate | 1.24 kg |
| Material | Plastic |
| Culoare | Gri |
| Numar bucati/set | 12 piese |
| Tip produs | Suport depozitare |