Set masa pliabila + 2 banchete, Kids Picnic, 75 x 85.5 x 53 cm, natural
În stoc furnizor • Brand Maison • Cod 5949161541470
Livrare curier - 50 Lei (8-14 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 09.04 - Miercuri 15.04
Culori disponibile
328 Lei
Realizat din lemn de brad vopsit cu lac, acest set are un aspect plăcut, deschis la culoare care strălucește sub razele soarelui. Amenajați acum colțul de joacă al micuților voștri și aceștia se vor simți în deplin confort și siguranță acasă.
Material: lemn brad.
Caracteristici
| Lungime | 75 cm |
| Lățime | 85.5 cm |
| Înălțime | 53 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Natural |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |