Set husă de pilotă dublă Ranforce (PL), L'essentiel Maison, Plaid, Bumbac Ranforce, Gri
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684284085124
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
108 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat dubla (PL)
Husa de pilota: 160 x 200 cm
Fata de perna: 70 x 80 cm (2 piese)
Imprimare reactiva
Caracteristici
| Lungime | 160 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Greutate | 1.24 kg |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Gri |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 160x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 70x80 cm |