Set de pahare de vin, Hermia, 127RKL1190, Auriu / Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284129569
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
128 Lei
Solicită mai multe informații
Set de pahare de vin (4 piese)
Marime: 8,2 x 8,2 x 15,9 cm / 240 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 8.2 cm |
| Lățime | 8.2 cm |
| Înălțime | 15.9 cm |
| Greutate | 0.86 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Auriu; Transparent |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |