Set de pahare de vin, Hermia, 127RKL1173, Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284129392
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
93 Lei
Solicită mai multe informații
Set de pahare de vin (4 piese)
Marime: 6,8 x 6,8 x 16 cm / 180 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 6.8 cm |
| Lățime | 6.8 cm |
| Înălțime | 16 cm |
| Greutate | 0.79 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |