Set de pahare de vin, Hermia, 127RKL1113, Auriu / Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284128791
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
141 Lei
Solicită mai multe informații
Set de pahare de vin (4 piese)
Marime: 9,1 x 9,1 x 21,8 cm / 490 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 9.1 cm |
| Lățime | 9.1 cm |
| Înălțime | 21.8 cm |
| Greutate | 1 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Auriu; Transparent |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |