Set de lămpi de masă, Opviq, 892OPV2558, Alb/Maro deschis
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283718535
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
354 Lei
Solicită mai multe informații
Set de lămpi de masă (2 piese)
Abajul din material textil
Marime: 17 x 17 x 33 cm
Dimensiunea capacului: Ø14 cm înălțime:16
Tip soclu: 2 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 17 cm |
| Lățime | 17 cm |
| Înălțime | 33 cm |
| Greutate | 2.01 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Alb; Maro deschis |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |