Set de huse de pilotă Ranforce King (Marea Britanie), L'essentiel Maison, Plaid, Bumbac Ranforce, Salvie
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684284085223
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
122 Lei
Solicită mai multe informații
Set de huse de pilotă Ranforce King (UK)
Husa de pilota: 225 x 220 cm
Fata de perna: 50 x 75 cm (2 piese)
Imprimare reactiva
Caracteristici
| Lungime | 225 cm |
| Lățime | 220 cm |
| Greutate | 1.47 kg |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Salvie |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 220x225 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 50x75 cm |