Set de baie, L'essentiel Maison, Serenity, Caramiziu
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684284128555
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
83 Lei
Solicită mai multe informații
Set de baie (2 piese)
Dozator sapun lichid: 7,7 x 7,7 x 14 cm / 420 ml (1 piesa)
Suport periute si pasta de dinti: 8 x 8 x 8,5 cm / 420 ml (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 7.7 cm |
| Lățime | 7.7 cm |
| Înălțime | 14 cm |
| Greutate | 0.61 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Caramiziu |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Tip produs | Set |