Set cuvertura Single 160x220 cm, 2 piese, L'essentiel Maison, Kapitone Monstera, White / Green / Yellow
În stoc furnizor • Brand EnLora Home • Cod 8681875314236
Livrare curier - 19 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
122 Lei
Solicită mai multe informații
Set cuvertura Single 160x220 cm, 2 piese
Cuvertura de pat: 160 x 220 cm (1 piesa)
Fata de perna: 50 x 70 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 220 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Material | Amestec bumbac |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Cuvertura |
| Caracteristici cheie | Matlasata |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 50x70 cm |