Set 6 cesti de ceai cu farfurie Madison Fascetta Oro, Tognana, 260 ml, portelan, alb/auriu
Stoc epuizat • Brand Tognana Porcellane • Cod 8056444057713
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Nu este compatibil cu masina de spalat vase si nu se poate folosi in cuptorul cu microunde.
Setul contine:
6 cesti
6 farfurii
Diametru ceasca: 9 cm
Inaltime ceasca: 7 cm
Dimensiuni farfurie: 15x1 cm
Caracteristici
| Lungime | 45 cm |
| Lățime | 19 cm |
| Înălțime | 8 cm |
| Greutate | 2.9 kg |
| Material | Portelan |
| Culoare | Alb; Auriu |
| Capacitate | 260 ml |
| Tip produs | Set |