Set 4 scaune bar pentru tesara/gradina Gardenia, 44.5x47.5x95 cm, metal, alb
În stoc furnizor • Brand Maison • Cod 5949348007829
Livrare curier - 50 Lei (7-13 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 09.04 - Miercuri 15.04
Variante disponibile
944 Lei
Realizat din metal si plastic cu protectie impotriva decolorarii.
Caracteristici
| Lungime | 44.5 cm |
| Lățime | 47.5 cm |
| Înălțime | 95 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Alb |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |