Scaun Terry, Bizzotto, catifea, 48x55x85 cm, grej
Ultima bucată • Brand Bizzotto • Cod 8051836410886
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
261 Lei
Caracteristici:
Picioare din otel cromat auriu
Tapiterie din 100% catifea din poliester
Sezut si spatar cu umplutura din spuma poliuretanica
Produsul necesita asamblarea picioarelor
Inaltime sezut: 47 cm
Caracteristici
| Lungime | 48 cm |
| Lățime | 55 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Greutate | 4.2 kg |
| Material | Catifea |
| Culoare | Grej |
| Tip | Fara brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Scaun |
| Imprimeu | Uni |
| Stil | Scandinav |