Scaun pliabil Yoko, Pakoworld, 45x54x81 cm, lemn de ulm/PVC, negru/bej
Stoc epuizat • Brand Pakoworld • Cod 5207351185027
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material: lcadru din lemn de ulm, sezut si spatar din PVC.
Produsul nu necesita asamblare.
Nuanta de culoare a produsului poate fi usor diferita fata de cea afisata pe ecran.
Caracteristici
| Lungime | 45 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Înălțime | 81 cm |
| Greutate | 9.6 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Negru; Bej |
| Tip | Pliabil |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Scaun |
| Stil | Clasic |