Scaun pliabil pentru gradina, Taylor, Bizzotto, 48x56x86 cm, aluminiu, gri inchis
Ultimele 3 bucăți • Brand Bizzotto • Cod 8051836203020
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
341 Lei
Mentiuni:
Cadru din aluminiu, invelis cu vopsea pulbere
Sezut si spatar din textilena 2x1, densitate 610 g/mp
Cusaturi termosudate
Feronerie din otel galvanizat
Produsul se poate plia
Inaltime sezut: 45 cm
Inaltime brate: 61 cm
Caracteristici
| Lungime | 48 cm |
| Lățime | 56 cm |
| Înălțime | 86 cm |
| Greutate | 3 kg |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Gri inchis |
| Tip produs | Scaune |
| Stil | Modern |