Scaun pentru gradina, Luna, Bizzotto, pliabil, 65x75x80 cm, otel/poliester, turcoaz
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836351622
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Este pliabil
Este potrivit pentru exterior
Grosime cadru: 22 x 0.9 mm
Inaltime sezut: 42 cm
Caracteristici
| Lungime | 65 cm |
| Lățime | 75 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Greutate | 3.4 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Turcoaz |
| Material produs | Otel; Poliester |
| Tip produs | Scaune |
| Stil | Modern |