Scaun Industrial, Homla, 58x54x80 cm, metal/piele ecologica, auriu
Stoc epuizat • Brand Homla • Cod 5904183850092
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Potrivit pentru sufragerie sau bucatarie.
Perna pentru sezut din piele ecologica.
Necesita asamblare.
Greutate maxima suportata: 120 kg
Caracteristici
| Lungime | 58 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Material | Piele ecologica |
| Culoare | Auriu |
| Material produs | Metal |
| Tip | Fara brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Scaun |
| Stil | Industrial |