Scaun Flynn, Actona, 47x59x85 cm, rotativ, tesatura structurata/otel, bej
Stoc epuizat • Brand Actona • Cod 5713941295972
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material
Material tapiterie: material textil structurat, 100% poliester
Rezistenta la abraziune (test Martindale): > 50.000 cicluri
Tip tapiterie: tesatura Basel, bej, cod 24.
Material picioare / baza: otel, finisaj cu vopsea pulbere cu textura natur
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 50 cm
Lungime sezut: 46 cm
Adancime sezut: 43 cm
Inaltime spatar: 52.5 cm
Inaltime picioare: 44 cm
Culoare baza / picioare: negru mat
Baza rotativa (functie swivel)
Produsul necesita asamblare partiala.
Greutata maxima suportata: 110 kg
Documente și instrucțiuni
- N/A PDF (0.61MB) Descarcă
Caracteristici
| Lungime | 47 cm |
| Lățime | 59 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Greutate | 6.8 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Bej |
| Material tapiterie | Tesatura structurata |
| Tip | Fara brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Scaun |
| Stil | Scandinav |