Scaun Femke, Actona, 47.5x57.5x85 cm, tesatura corduroy/otel, antracit
Stoc epuizat • Brand Actona • Cod 5713941188403
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material
Material tapiterie: tesatura corduroy, 85% poliester / 15% poliamida
Rezistenta la abraziune (test Martindale): >90.000 cicluri
Tip tapiterie: tesatura Wind, antracit, cod 40.
Material picioare / baza: otel, finisaj cu vopsea pulbere cu textura natur
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 46.5 cm
Lungime sezut: 47.2 cm
Adancime sezut: 38 cm
Inaltime spatar: 43 cm
Inaltime picioare: 41 cm
Culoare baza / picioare: negru mat
Produsul necesita asamblare partiala.
Greutata maxima suportata: 110 kg
Documente și instrucțiuni
- N/A PDF (0.83MB) Descarcă
Caracteristici
| Lungime | 47.5 cm |
| Lățime | 57.5 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Greutate | 4.9 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Antracit |
| Material tapiterie | Tesatura corduroy |
| Tip | Fara brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Scaun |
| Stil | Modern |