Scaun Dima, Actona, 48.5x55x85 cm, piele ecologica/lemn de cauciuc, negru/natural
Stoc epuizat • Brand Actona • Cod 5705994855319
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material
Compozitie material sezut: piele ecologica din poliuretan
Compozitie material spatar: polipropilena cu finisaj mat
Tip tapiterie: piele ecologica PU, negru, cod BK1.
Material picioare / baza: lemn de cauciuc, finisaj cu lac pe baza de nitroceluloza
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 49 cm
Lungime sezut: 48.5 cm
Adancime sezut: 40 cm
Inaltime spatar: 42 cm
Inaltime picioare: 46 cm
Culoare baza / picioare: lemn de cauciuc
Produsul necesita asamblare.
Greutata maxima suportata: 110 kg
Documente și instrucțiuni
- N/A PDF (1.06MB) Descarcă
Caracteristici
| Lungime | 48.5 cm |
| Lățime | 55 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Greutate | 6 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Negru |
| Material tapiterie | Piele ecologica |
| Tip | Fara brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Scaun |
| Stil | Industrial |