Scaun Demina, Actona, 43.5x53x92 cm, catifea/otel, negru
Stoc epuizat • Brand Actona • Cod 5713941105646
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material
Material tapiterie: catifea, 100% poliester
Rezistenta la abraziune (test Martindale): >30.000 cicluri
Tip tapiterie: tesatura Dublin, negru, cod 50.
Material picioare / baza: otel, finisaj cu vopsea pulbere
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 48.5 cm
Lungime sezut: 43.5 cm
Adancime sezut: 40 cm
Inaltime spatar: 48 cm
Inaltime picioare: 41 cm
Culoare baza / picioare: negru
Produsul necesita asamblare.
Greutata maxima suportata: 110 kg
Documente și instrucțiuni
- N/A PDF (0.28MB) Descarcă
Caracteristici
| Lungime | 43.5 cm |
| Lățime | 53 cm |
| Înălțime | 92 cm |
| Greutate | 3.9 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Negru |
| Material tapiterie | Catifea |
| Tip | Fara brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Scaun |
| Stil | Modern |